Slide backgroundSlide thumbnail
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Προκρίσεις στα τελικά των σχολικών πρωταθλημάτων 2019 από Ανατολική Στερεά & Εύβοια

Προκρίσεις στα τελικά των σχολικών πρωταθλημάτων 2019 από Ανατολική Στερεά & Εύβοια

Στους τρείς παρακάτω πίνακες τα ονόματα όσων προκρίθηκαν :

1ος πίνακας:

Ονοματεπώνυμο

Σχολείο

Τάξη

Πόντοι

ΤΡΙΜΙΝΤΖΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

14ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΝΗΠΙΑ

ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

ΝΗΠΙΑ

4

ΚΑΡΛΕΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

F

ΒΑΘΕΟΣ ΑΥΛΙΔΟΣ

ΝΗΠΙΑ

2

ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

13ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Α' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

5

ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

F

4ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Α' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

4

ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

10ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Α' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΕΣΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

7ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Β' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

ΤΡΙΜΙΝΤΖΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

14ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Β' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

5

ΚΟΛΟΥΤΣΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ

F

1ο Βασιλικου

Β' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

4

ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Γ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ

F

6ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Γ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

5

ΜΑΛΑΘΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

7ο ΘΗΒΑΣ

Γ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

4

ΒΑΓΙΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

6ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Δ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΠΑΓΓΟΣ ΒΑΙΟΣ

4ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Δ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

5

ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΗ

F

ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ

Δ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

3

ΜΟΚΙ ΒΙΤΤΟΡΙΟ

Δροσιά

Ε' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

5

ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΟΘΩΝΑΣ

12ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Ε' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

5

ΔΟΥΡΑΜΑΝΗ ΣΤΑΥΡΙΑΝΗ

F

ΒΑΘΕΟΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

Ε' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

2

ΖΙΩΜΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

6ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΣΤ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΜΠΑΝΤΕΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΔΗΛΕΣΙΟΥ

ΣΤ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

5

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

F

1ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΣΤ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

4

ΒΙΤΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

1ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Α' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΝ - ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΣ

4ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Α' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

4

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΝΕΦΕΛΗ

F

1ο Χαλκιδας

Α' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΒΑΓΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

4

ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

F

4ο ΘΗΒΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΛΟΥΚΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

5ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΛΑΛΑΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

4ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΜΑΡΗ ΑΘΗΝΑ

F

ΜΟΥΣΙΚΟ

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΜΠΕΡΜΠΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

4ο ΓΕΛ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΛΥΚΕΙΑ

5

ΤΣΟΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΑΝΗΘΟΥ

ΛΥΚΕΙΑ

ΜΠΕΛΛΟΥ ΝΑΖΑΡΕΤΑ

F

2ο ΓΕΛ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΛΥΚΕΙΑ

1

2ος πίνακας επιπλέον κορίτσια:

5

ΝΤΟΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

F

12ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Α' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

5

3

9

ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

F

9ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Β' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

10

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

F

8ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Γ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

3

12

ΤΣΑΓΚΑΝΙΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ

F

5ο ΘΗΒΑΣ

Δ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

3

3ος πίνακας επιπλέον αγόρια:

3

ΝΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

ΝΗΠΙΑ

5

4

ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

ΝΗΠΙΑ

5

4

ΘΕΟΧΑΡΑΚΟΣ - ΜΑΝΤΖΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

4ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Α' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

5

3

3

ΚΑΡΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1o ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Β' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

4

ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

4ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Β' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

4

4

ΔΗΜΤΣΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

4ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Γ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

4

5

ΝΤΡΕΚΗΣ ΜΗΝΑΣ

3ο ΨΑΧΝΩΝ

Γ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

4

6

ΣΑΛΙΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

4ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Γ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

4

3

ΒΟΥΒΑΛΟΥΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΝΕΟΥ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

Δ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

4

ΜΕΡΚΑΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ

5ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Δ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

4

3

ΤΖΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΖΑΧΑΡΙΑΣ

7ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Ε' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

5

4

ΚΑΛΑΒΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1ο ΨΑΧΝΩΝ

Ε' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

4

5

ΒΑΓΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

6ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Ε' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

4

3

ΠΛΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΡΑΒΙΑΣ

ΣΤ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

5

ΖΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

12ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΣΤ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

4

6

ΤΣΙΝΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

10ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΣΤ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

4

3

ΚΟΛΙΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Α' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

5

4

5

ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

4ο ΓΕΛ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Α' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

5

3

4

ΜΕΡΚΑΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

5ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

5

2

2 (*)

ΛΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

4

2 (*)

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΑΘΑΝ.

ΚΑΝΗΘΟΥ

ΛΥΚΕΙΑ

5

Διαβάστηκε 120 φορές
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide thumbnail

Σκακιστική Ακαδημία Χαλκίδος "Παλαμήδης ο Ευβοεύς"

11 Χρόνια Σκακιστική Ακαδημία Χαλκίδος «Παλαμήδης ο Ευβοεύς» (2006-2017)