Εκτύπωση αυτής της σελίδας

Προκρίσεις στα τελικά των σχολικών πρωταθλημάτων 2019 από Ανατολική Στερεά & Εύβοια

Προκρίσεις στα τελικά των σχολικών πρωταθλημάτων 2019 από Ανατολική Στερεά & Εύβοια

Στους τρείς παρακάτω πίνακες τα ονόματα όσων προκρίθηκαν :

1ος πίνακας:

Ονοματεπώνυμο

Σχολείο

Τάξη

Πόντοι

ΤΡΙΜΙΝΤΖΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

14ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΝΗΠΙΑ

ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

ΝΗΠΙΑ

4

ΚΑΡΛΕΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

F

ΒΑΘΕΟΣ ΑΥΛΙΔΟΣ

ΝΗΠΙΑ

2

ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

13ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Α' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

5

ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

F

4ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Α' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

4

ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

10ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Α' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΕΣΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

7ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Β' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

ΤΡΙΜΙΝΤΖΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

14ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Β' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

5

ΚΟΛΟΥΤΣΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ

F

1ο Βασιλικου

Β' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

4

ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Γ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ

F

6ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Γ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

5

ΜΑΛΑΘΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

7ο ΘΗΒΑΣ

Γ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

4

ΒΑΓΙΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

6ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Δ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΠΑΓΓΟΣ ΒΑΙΟΣ

4ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Δ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

5

ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΗ

F

ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ

Δ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

3

ΜΟΚΙ ΒΙΤΤΟΡΙΟ

Δροσιά

Ε' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

5

ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΟΘΩΝΑΣ

12ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Ε' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

5

ΔΟΥΡΑΜΑΝΗ ΣΤΑΥΡΙΑΝΗ

F

ΒΑΘΕΟΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

Ε' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

2

ΖΙΩΜΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

6ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΣΤ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΜΠΑΝΤΕΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΔΗΛΕΣΙΟΥ

ΣΤ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

5

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

F

1ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΣΤ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

4

ΒΙΤΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

1ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Α' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΝ - ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΣ

4ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Α' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

4

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΝΕΦΕΛΗ

F

1ο Χαλκιδας

Α' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΒΑΓΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

4

ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

F

4ο ΘΗΒΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΛΟΥΚΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

5ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΛΑΛΑΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

4ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΜΑΡΗ ΑΘΗΝΑ

F

ΜΟΥΣΙΚΟ

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΜΠΕΡΜΠΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

4ο ΓΕΛ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΛΥΚΕΙΑ

5

ΤΣΟΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΑΝΗΘΟΥ

ΛΥΚΕΙΑ

ΜΠΕΛΛΟΥ ΝΑΖΑΡΕΤΑ

F

2ο ΓΕΛ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΛΥΚΕΙΑ

1

2ος πίνακας επιπλέον κορίτσια:

5

ΝΤΟΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

F

12ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Α' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

5

3

9

ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

F

9ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Β' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

10

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

F

8ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Γ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

3

12

ΤΣΑΓΚΑΝΙΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ

F

5ο ΘΗΒΑΣ

Δ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

3

3ος πίνακας επιπλέον αγόρια:

3

ΝΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

ΝΗΠΙΑ

5

4

ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

ΝΗΠΙΑ

5

4

ΘΕΟΧΑΡΑΚΟΣ - ΜΑΝΤΖΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

4ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Α' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

5

3

3

ΚΑΡΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1o ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Β' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

4

ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

4ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Β' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

4

4

ΔΗΜΤΣΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

4ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Γ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

4

5

ΝΤΡΕΚΗΣ ΜΗΝΑΣ

3ο ΨΑΧΝΩΝ

Γ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

4

6

ΣΑΛΙΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

4ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Γ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

4

3

ΒΟΥΒΑΛΟΥΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΝΕΟΥ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

Δ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

4

ΜΕΡΚΑΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ

5ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Δ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

4

3

ΤΖΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΖΑΧΑΡΙΑΣ

7ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Ε' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

5

4

ΚΑΛΑΒΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1ο ΨΑΧΝΩΝ

Ε' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

4

5

ΒΑΓΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

6ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Ε' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

4

3

ΠΛΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΡΑΒΙΑΣ

ΣΤ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

5

ΖΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

12ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΣΤ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

4

6

ΤΣΙΝΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

10ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΣΤ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

4

3

ΚΟΛΙΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Α' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

5

4

5

ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

4ο ΓΕΛ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Α' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

5

3

4

ΜΕΡΚΑΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

5ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

5

2

2 (*)

ΛΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

4

2 (*)

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΑΘΑΝ.

ΚΑΝΗΘΟΥ

ΛΥΚΕΙΑ

5

Διαβάστηκε 901 φορές