Slide backgroundSlide thumbnail
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
skakistikiakadimia.gr | Σκακιστική Ακαδημία Χαλκίδος "Παλαμήδης ο Ευβοεύς"

Αλλαγές στο τιμόνι της Σκακιστικής Ακαδημίας Χαλκίδας «Παλαμήδης ο Ευβοεύς»

Τούλα Γιαμαρέλου Έλένη m Εστιάδης Βασίλειος m

Εν΄οψει της κατάθεσης αίτησης τροποποίησης καταστατικού στο σύλλογο σύμφωνα με τις διατάξεις του αθλητικού νόμου η Γενική Συνέλευση των μελών όρισε προσωρινό Δ.Σ. αποτελούμενο από τους :

  1. Μπαμπά Ελένη, Πρόεδρο
  2. Εστιάδη Βασίλειο, Αντιπρόεδρο
  3. Γιαμαρέλλου Τούλα, Γραμματέα

Μπαμπά Ελένη πολύτεκνη μητέρα, σπουδάζει Μάρκετινγκ στο Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής. Εστιάδης Βασίλειος, εκπαιδευτικός Δ/θμιας Εκπαίδευσης και Γιαμαρέλλου Τούλα, χήρα Νικολάου Γιαμρέλλου ενός αξιόλογου ανθρώπου που καταξίωσε το Σκάκι στην Χαλκίδα και ήταν εκείνος που μας ώθησε στην δημιουργία της Σκακιστικής Ακαδημίας Χαλκίδας Παλαμήδης ο Ευβοεύς. Μετά την ίδρυσή της ο Νικόλαος Γιαμαρέλλος καθ΄ολη την διάρκεια της ζωής του ήταν στο πλευρό της Σκακιστικής Ακαδημίας σε όλες τις δραστηριότητές της Περιφερειακές Ελληνικές και Διεθνείς και κατείχε περίοπτη θέση.

Τους ευχόμαστε καλή επιτυχία στο έργο τους!!!

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΜΑΘΗΤΩΝ – ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ 2019 – ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ

Η οριστική επιβεβαίωση των συμμετοχών για τα Ομαδικά Πρωταθλήματα θα πραγματοποιηθεί με φυσική παρουσία των συμμετεχόντων την Παρασκευή 19 Απριλίου, ώρα 19:00 – 22:00 και το Σάββατο 20 Απριλίου, ώρα 07.00 – 08.30, με βάση τους πίνακες ανά κατηγορία, που θα έχουν αναρτηθεί στο χώρο των αγώνων.

Για να γίνει η επιβεβαίωση, οι ομάδες οφείλουν να προσκομίσουν βεβαίωση του σχολείου ότι όλα τα μέλη τους είναι μαθητές του συγκεκριμένου σχολείου.

Η οριστική επιβεβαίωση των συμμετοχών για τα Ατομικά Πρωταθλήματα θα πραγματοποιηθεί με φυσική παρουσία των συμμετεχόντων το Σάββατο 20 Απριλίου, ώρα 17:00 – 22:00 και με βάση τους πίνακες ανά κατηγορία, που θα έχουν αναρτηθεί στο χώρο των αγώνων.

Σε περίπτωση ανάγκης ή κωλύματος, η επιβεβαίωση μπορεί να γίνει τηλεφωνικά στους αριθμούς: 6907962017 και 6907962019 ( ώρες επικοινωνίας Σάββατο 20 Απριλίου 17.00΄- 22.00΄)

Η τηλεφωνική επιβεβαίωση θα γίνεται ΜΟΝΟ τις συγκεκριμένες ώρες, για αυτό παρακαλούμε να μην ενοχλείτε εκτός των ορισμένων ωρών.

Από τη Διεύθυνση των Αγώνων

Ελληνική Σκακιστική Ομοσπονδία

pieces1
Κάντε κλικ στην φωτογραφία για να μπείτε στην σελίδα της διοργάνωσης

Οδηγίες Δήλωση Συμμετοχής στα ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ (2019)

Οι Ενώσεις – Τοπικές Επιτροπές αποστέλλουν στην ΕΣΟ μέχρι 4/4/2019 τα ονόματα των μαθητών-τριών και ομάδων, από την περιοχή ευθύνης τους, που θα συμμετέχουν στους αγώνες. Το ποιοι μαθητές-τριες και ομάδες έχουν δηλωθεί για να συμμετέχουν στην τελική φάση είναι ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗ ΕΥΘΥΝΗ των Ενώσεων – Τοπικών Επιτροπών

Από 6/4/2019 έως 13/4/2019 οι μαθητές-τριες και ομάδες τα ονόματα των οποίων έχουν σταλεί από τις ενώσεις – τοπικές επιτροπές, ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ θα πρέπει να συμπληρώσουν την φόρμα επιβεβαίωσης συμμετοχής στην τελική φάση των Πανελληνίων Μαθητικών Πρωταθλημάτων.  

https://www.chessfed.gr/sxolika2019/index.php

Προκήρυξη 2019

31ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ (2019)
17ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ (2019)

https://www.chessfed.gr/sxolika2019/index.php/2018-12-02-17-29-13

Οδηγίες Φόρμα Επιβεβαίωσης

Οδηγίες για την συμπλήρωση της φόρμας επιβεβαίωσης

https://www.chessfed.gr/sxolika2019/index.php

Προκρίσεις στα τελικά των σχολικών πρωταθλημάτων 2019 από Ανατολική Στερεά & Εύβοια

Στους τρείς παρακάτω πίνακες τα ονόματα όσων προκρίθηκαν :

1ος πίνακας:

Ονοματεπώνυμο

Σχολείο

Τάξη

Πόντοι

ΤΡΙΜΙΝΤΖΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

14ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΝΗΠΙΑ

ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

ΝΗΠΙΑ

4

ΚΑΡΛΕΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

F

ΒΑΘΕΟΣ ΑΥΛΙΔΟΣ

ΝΗΠΙΑ

2

ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

13ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Α' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

5

ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

F

4ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Α' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

4

ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

10ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Α' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΕΣΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

7ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Β' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

ΤΡΙΜΙΝΤΖΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

14ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Β' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

5

ΚΟΛΟΥΤΣΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ

F

1ο Βασιλικου

Β' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

4

ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Γ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ

F

6ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Γ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

5

ΜΑΛΑΘΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

7ο ΘΗΒΑΣ

Γ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

4

ΒΑΓΙΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

6ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Δ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΠΑΓΓΟΣ ΒΑΙΟΣ

4ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Δ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

5

ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΗ

F

ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ

Δ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

3

ΜΟΚΙ ΒΙΤΤΟΡΙΟ

Δροσιά

Ε' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

5

ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΟΘΩΝΑΣ

12ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Ε' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

5

ΔΟΥΡΑΜΑΝΗ ΣΤΑΥΡΙΑΝΗ

F

ΒΑΘΕΟΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

Ε' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

2

ΖΙΩΜΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

6ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΣΤ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΜΠΑΝΤΕΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΔΗΛΕΣΙΟΥ

ΣΤ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

5

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

F

1ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΣΤ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

4

ΒΙΤΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

1ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Α' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΝ - ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΣ

4ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Α' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

4

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΝΕΦΕΛΗ

F

1ο Χαλκιδας

Α' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΒΑΓΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

4

ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

F

4ο ΘΗΒΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΛΟΥΚΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

5ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΛΑΛΑΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

4ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΜΑΡΗ ΑΘΗΝΑ

F

ΜΟΥΣΙΚΟ

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΜΠΕΡΜΠΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

4ο ΓΕΛ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΛΥΚΕΙΑ

5

ΤΣΟΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΑΝΗΘΟΥ

ΛΥΚΕΙΑ

ΜΠΕΛΛΟΥ ΝΑΖΑΡΕΤΑ

F

2ο ΓΕΛ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΛΥΚΕΙΑ

1

2ος πίνακας επιπλέον κορίτσια:

5

ΝΤΟΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

F

12ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Α' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

5

3

9

ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

F

9ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Β' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

10

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

F

8ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Γ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

3

12

ΤΣΑΓΚΑΝΙΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ

F

5ο ΘΗΒΑΣ

Δ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

3

3ος πίνακας επιπλέον αγόρια:

3

ΝΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

ΝΗΠΙΑ

5

4

ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

ΝΗΠΙΑ

5

4

ΘΕΟΧΑΡΑΚΟΣ - ΜΑΝΤΖΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

4ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Α' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

5

3

3

ΚΑΡΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1o ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Β' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

4

ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

4ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Β' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

4

4

ΔΗΜΤΣΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

4ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Γ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

4

5

ΝΤΡΕΚΗΣ ΜΗΝΑΣ

3ο ΨΑΧΝΩΝ

Γ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

4

6

ΣΑΛΙΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

4ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Γ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

4

3

ΒΟΥΒΑΛΟΥΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΝΕΟΥ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

Δ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

4

ΜΕΡΚΑΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ

5ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Δ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

4

3

ΤΖΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΖΑΧΑΡΙΑΣ

7ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Ε' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

5

4

ΚΑΛΑΒΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1ο ΨΑΧΝΩΝ

Ε' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

4

5

ΒΑΓΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

6ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Ε' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

4

3

ΠΛΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΡΑΒΙΑΣ

ΣΤ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

5

ΖΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

12ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΣΤ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

4

6

ΤΣΙΝΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

10ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΣΤ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

4

3

ΚΟΛΙΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Α' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

5

4

5

ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

4ο ΓΕΛ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Α' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

5

3

4

ΜΕΡΚΑΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

5ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

5

2

2 (*)

ΛΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

4

2 (*)

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΑΘΑΝ.

ΚΑΝΗΘΟΥ

ΛΥΚΕΙΑ

5

ΠΡΟΚΡΙΣΕΙΣ ΣΤΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΑ ΜΑΘΗΤΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΣΚΑΚΙΟΥ 2019

 

Οι αγώνες θα διεξαχθούν στο 4ο Γυμνάσιο – Γενικό Εσπερινό Λύκειο Χαλκίδας (Πάροδος 28ης Οκτωβρίου), στις παρακάτω ημερομηνίες:

  • Ομαδικό Πρωτάθλημα – Σάββατο16-03-2019.
  • Ατομικό Πρωτάθλημα – Κυριακή 17-03-2019

Η Επιβεβαίωση συμμετοχής θα γίνεται με την φυσική παρουσία στον χώρο των αγώνων από 09:00 έως 10:00 την ημέρα των αγώνων

Μαθητικό πρωτάθλημα Εύβοιας 2019 - Νήπια
Τελική Κατάταξη
Όνομα Ομ. Σύλλ.
ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ GRE ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
ΤΡΙΜΙΝΤΖΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ GRE 14ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΕΡΚΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ GRE 4ο ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΝΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ GRE ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ GRE 11ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΠΛΕΡΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ GRE ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
ΚΑΡΛΕΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ GRE ΒΑΘΕΟΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΜΠΟΥΤΡΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑ GRE ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ GRE ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
Μαθητικό πρωτάθλημα Εύβοιας 2019 - Α' Δημοτικού
Τελική Κατάταξη
Όνομα Ομ. Σύλλ.
ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ GRE 13ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΤΥΧΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ GRE 3ο ΨΑΧΝΩΝ
ΝΤΟΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ GRE 12ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΘΕΟΧΑΡΑΚΟΣ - ΜΑΝΤΖΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ GRE 4ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ GRE ΒΑΘΕΟΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ GRE 18ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΒΙΤΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ GRE 13ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΖΑΝΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ GRE 12ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΝΕΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ GRE 22ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΛΥΓΟΥΡΑ ΕΥΦΡΑΙΜΙΑ GRE
Μαθητικό πρωτάθλημα Εύβοιας 2019 - Β' Δημοτικού
Τελική Κατάταξη
Όνομα Ομ. Σύλλ.
ΕΣΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ GRE 7ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΟΛΟΥΤΣΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ GRE 1ο Βασιλικου
ΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ GRE Δροσιας
ΤΡΙΜΙΝΤΖΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ GRE 14ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΖΥΜΙΒΕΤΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ GRE 26ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΧΡΥΣΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ GRE
ΝΤΟΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ GRE 12ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΝΙΚΟΛΕΤΑ GRE
ΜΠΑΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ GRE 22ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΕΝΤΙΜΟΣ GRE 22ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ GRE 10ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΠΕΖΑΣ ΛΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ GRE ΚΥΡΡΑΝΑΣ
ΓΙΑΝΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ GRE ΔΡΟΣΙΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ GRE 5ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ GRE 19ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΙΑ - ΡΑΦΑΕΛΑ GRE 13ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ GRE
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ GRE 1ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΛΥΓΟΥΡΑ ΔΑΥΪΝΑ GRE
ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ GRE 9ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Μαθητικό πρωτάθλημα Εύβοιας 2019 - Γ' Δημοτικού
 
Τελική Κατάταξη
Όνομα Ομ. Σύλλ.
ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ GRE
ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ GRE 3ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΤΩΜΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ GRE 3ο Χαλκίδας
ΤΣΙΝΙΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ GRE 10ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΠΛΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ GRE 21ο Χαλκίδας
ΝΤΡΕΚΗΣ ΜΗΝΑΣ GRE
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ GRE 2ο ΨΑΧΝΩΝ
ΤΟΥΡΤΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ GRE 13ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΣΑΛΙΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ GRE 4ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΤΟΥΡΤΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ GRE 13ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΑΝΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ GRE 16ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΒΟΥΒΑΛΟΥΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
Μαθητικό πρωτάθλημα Εύβοιας 2019 - Δ' Δημοτικού
Τελική Κατάταξη
Όνομα Ομ. Σύλλ.
ΘΗΡΑΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ GRE 15ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΕΡΚΑΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ GRE 5ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ GRE 2ο Χαλκίδας
ΚΑΛΛΙΓΩΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ GRE
ΡΑΠΤΑΚΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ GRE
ΡΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ GRE 22ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ GRE 4ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΚΑΝΑ ΕΛΕΑΝΑ GRE
Μαθητικό πρωτάθλημα Εύβοιας 2019 - Ε' Δημοτικού
Τελική Κατάταξη
Όνομα Ομ. Σύλλ.
ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΟΘΩΝΑΣ GRE 12ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΟΚΙ ΒΙΤΤΟΡΙΟ GRE Δροσιά
ΚΑΛΑΒΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ GRE
ΤΖΙΚΕΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ GRE 25ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ GRE
ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ GRE
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ GRE
ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΕΚΤΟΡΑΣ GRE 19ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΠΑΜΠΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ GRE ΒΑΘΕΟΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΡΑΛΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ GRE 10ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ GRE ΕΥΒΟΙΚΗ ΕΣ
ΖΗΜΑΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ GRE 26ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΔΟΥΡΑΜΑΝΗ ΣΤΑΥΡΙΑΝΗ GRE
ΒΛΑΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ GRE ΒΑΘΕΟΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΝΤΟΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ GRE 12ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Μαθητικό πρωτάθλημα Εύβοιας 2019 - ΣΤ' Δημοτικού
Τελική Κατάταξη
Όνομα Ομ. Σύλλ.
ΖΙΩΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ GRE 6ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΤΡΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ GRE
ΖΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ GRE 12ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΕΡΚΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ GRE 5ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΧΑΤΖΗΣΩΤΗΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ GRE 9ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΑΤΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ GRE ΔΡΟΣΙΑΣ
ΜΠΑΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ GRE 22ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΡΑΠΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ GRE
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ GRE ΔΡΟΣΙΑΣ
ΤΣΙΝΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ GRE 10ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ GRE
ΚΑΛΛΙΓΩΣΗ ΜΑΡΙΑ GRE 5ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΙΑΚΩΒΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΣΗΜΕΝΙΑ GRE 1ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Μαθητικό πρωτάθλημα Εύβοιας 2019 - Α' Γυμνασίου
     
Τελική Κατάταξη    
Όνομα Ομ. Σύλλ.
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΝ - ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΣ GRE 4ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΒΙΤΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ GRE 1ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΤΣΙΤΣΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ GRE 5ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΦΑΛΑΓΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ GRE ΜΟΥΣΙΚΟ
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΝΕΦΕΛΗ GRE 1ο Χαλκιδας
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ GRE
ΖΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ GRE ΚΑΛΡΥΣΤΟΥ
ΖΑΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ GRE ΚΑΡΥΣΤΟΥ
ΑΡΝΑΟΥΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ GRE
Μαθητικό πρωτάθλημα Εύβοιας 2019 - Β' Γυμνασίου
     
Τελική Κατάταξη    
Όνομα Ομ. Σύλλ.
ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ GRE 3ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ - ΣΟΦΙΑ GRE 2ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΕΡΚΑΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ GRE 5ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΔΕΜΕΡΤΖΗ - ΚΟΥΦΑΛΕΞΗ ΜΥΡΣΙΝΗ GRE ΜΟΥΣΙΚΟ
ΣΤΑΜΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ GRE ΒΑΘΕΟΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
Μαθητικό πρωτάθλημα Εύβοιας 2019 - Γ' Γυμνασίου
     
Τελική Κατάταξη    
Όνομα Ομ. Σύλλ.
ΛΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ GRE Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ
ΜΑΡΗ ΑΘΗΝΑ GRE ΜΟΥΣΙΚΟ
ΛΟΥΚΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ GRE 5ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΛΑΛΑΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ GRE 4ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΦΑΛΑΓΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ GRE ΜΟΥΣΙΚΟ
Μαθητικό πρωτάθλημα Εύβοιας 2019 - Λύκεια
     
Τελική Κατάταξη    
Όνομα Ομ. Σύλλ.
ΤΣΟΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ GRE Κανήθου
ΜΠΕΡΜΠΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ GRE
ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ GRE 4ο ΓΕΛ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ - ΙΟΚΑΣΤΗ GRE
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ GRE ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ GRE

ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ – ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΤΟΥΣ 2019

Δείτε την προκήρυξη Εδώ

Οι αγώνες θα διεξαχθούν στο 4ο Γυμνάσιο – Γενικό Εσπερινό Λύκειο Χαλκίδας (Πάροδος 28ης Οκτωβρίου), στις παρακάτω ημερομηνίες:

  • Ομαδικό Πρωτάθλημα – Σάββατο 02-03-2019.
  • Ατομικό Πρωτάθλημα – Κυριακή 03-03-2019

Δηλώσεις συμμετοχής θα γίνονται μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στην διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. έως την Πέμπτη 28 Φεβρουαρίου 2019.

Η οριστική επιβεβαίωση των συμμετοχών για το ομαδικό πρωτάθλημα θα γίνει το Σάββατο 02-03-2018 με τη φυσική παρουσία των παικτών στο χώρο των αγώνων, από τις 09:00 έως τις 10:00.

Η οριστική επιβεβαίωση των συμμετοχών για το ατομικό πρωτάθλημα θα γίνει την Κυριακή 03-03-2018 με τη φυσική παρουσία των παικτών στο χώρο των αγώνων, από τις 09:00 έως τις 10:00.

*Απαραίτητη προϋπόθεση για τη συμμετοχή είναι η προσκόμιση, πριν την έναρξη των αγώνων, ιατρικής βεβαίωσης από καρδιολόγο, παθολόγο ή παιδίατρο. Οι μαθητές που είναι ταυτόχρονα και αθλητές μπορούν να συμμετέχουν με την προσκόμιση της κάρτας υγείας που διαθέτουν. (Απόφαση ΔΣ 20-10-2018).

ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΘΗΤΩΝ – ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΕΤΟΥΣ 2019

&

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΘΗΤΩΝ – ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ

ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΕΤΟΥΣ 2019

Δείτε την προκήρυξη Eδώ

 

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide thumbnail

Σκακιστική Ακαδημία Χαλκίδος "Παλαμήδης ο Ευβοεύς"

11 Χρόνια Σκακιστική Ακαδημία Χαλκίδος «Παλαμήδης ο Ευβοεύς» (2006-2017)